Jannor – 27. rasedusnädal, 938g

Sündinud
27. nädal
Kaal
938g
Pikkus
19cm

30 nov oli mul ultraheli, mul olid imelikud valud sees aga nemad ei näinud mul midagi. 11.detsember läksin tööle kell 5.30. 2 tundi sain tööd teha, sest valud olid tugevad. Ma tundsin, et verd nagu tuleks, läksin wc kontrollima, kus selgus, et oligi.

Helistasin kohe kiirabisse, rääkisin oma loo ära, siis öeldi mulle, et läheksin ise haiglasse.
Haiglas selgus et mul oli emakas avanenud 1 cm juba, et miks ma tulin ise, et oleks kiirabiga tulema. 2 päeva olin ma Pärnu haiglas, siis viidi mind üle Ida-Tallinna Keskhaiglasse.

Ja kui olin ITK’s siis tehti mul uus ultraheli, kus oli emakas juba 3cm avanenud. Pidin olema terve kuu voodis. Ja mis veel kõige hullem oli, et lootepõis tuli tupest välja kui wc’s või pesemas käisin. Kui kohe voodise heitsin,siis 10 min läks lootepõis sisse tagasi ise.

12.jaanuar oli voolus ja tugevad valud,  kutsusin õe, tehti KTG, mis sünnitegevust ei näidanud. Siis valvearst ütles, et ei ole näha midagi. Kell oli 19.00 kui uuesti valud olid, siis kutsusin ma õe, ta pani mind tilguti alla. Terve öö veetsin tilgutite all, öösel magada ma ei saanud kohe üldse. Hommikuks ei olnud valud üle läinud ja otsustati mind sünniosakonda viia, kus selgus, et on vaja kiiresti keiser teha, kuna laps oli tuharseisus.

Jannor sündis kell 13.45 13 jaanuar 2013. Sünnikaal oli 938 grammi, tema kaal langes 750 grammini. Lastehaiglasse viidi üle meid siis, kui ta kaalus 818 grammi. Lastehaiglast saime koju alles 5ndal aprillil ja tema kaal oli 3066 grammi.

Poiss on äärmiselt tubli, kaalu on 9698 grammi ja pikkust 84 cm.

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options