Emadepäev Tallinna Lastehaiglas

Posted in: Uudised
Tags:

Oleme Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainori 1. kursuse tudengid – Janika Toomik, Kaisa Kartau, Karin Püüman ja Jaanika Muttik. Projektijuhtimise õppeaines saime ülesande korraldada heategevusliku iseloomuga projekti. Valituks osutus Emadepäeva üritus Tallinna Lastehaiglas.

Projekti eesmärk oli korraldada Tallinna Lastehaigla vastsündinute – ja enneaegsete laste emadele heategevuslik, eriline ja meeldejääv päev – emadepäev. Olime planeerinud selle ürituse emadepäeva nädalasse, et emadust ja emaks olemise päevateemalisust veelgi rõhutada. Soovisime, et see päev tooks vaheldust, pakuks helgeid ja ilusaid hetki ning kosutust intensiivsel perioodil, kui beebiga tuleb haiglas veeta nädalaid, isegi kuid. Eesmärgiks oli leida sponsorid ja heategijad, kes oleksid valmis ürituse õnnestumisse panustama teenuste, toodete, meenete või ka rahalise panuse näol.

Ürituse päeval said emad, pereliikmed ning osakonna personal osa külluslikust toidulauast. Olime kohale kutsunud meigi- ja soengukunstnikud ning fotograafid, kes jäädvustasid kõikidest emadest ning beebidest, kes soovisid, personaalseid ilusaid hetki. Meie armsad meigikunstnikud Dagmar Torilo ning Liina Kolomainen, olid tulnud sinna, et kaunid emad veel kaunimaks teha. Sealt võtsid üle meie imelised fotograafid Merlin Kase ja Roosi Sõsa. Emasid pildistati nende palatites koos nende vastsündinutega, mõned olid isegi oma teised pereliikmed kaasa kutsunud. Emadepäev üritus möödus suuremate takistusteta ja valmistas põnevust nii osalejatest emadele, personalile kui ka korraldajatele.

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options