Meie toetajad

Posted in: Uncategorized @et
Tags:

17. november on rahvusvaheline enneaegse sünni päev. MTÜ Enneaegsed lapsed eestvedamisel tähistatakse antud päeva juba viiendat korda. Sellel aastal tegime 16.november Tallinnas Teletornis lapsevanemate konverentsi “Väikese inimese suured sammud” ja 17. november heategevusliku kontserti “Laulud kõige pisematele”. Novembri alguses käisime kolmes haiglas koos laulja Mariliis Jõgevaga pisikest kontserdit tegemas (Pelgulinna Sünnitusmaja, Tallinna Lastehaigla ja TÜK lastekliinikum). Vanemad kui ka meditsiinipersonal said natukeseks rutiinist välja ja lihtsalt nautida muusikat. 17. novembril viisime haiglatesse ka kaheksajalad, mis olid tehtud meie vabatahtlike poolt. Kokku oli umbes 250 kaheksajalga. Konverentsist ja kontserdist räägime lähipäevadel pikemalt.

Tänane postitus on väga erilistest ettevõtetest ja erilistest inimestest nendes ettevõtetes – suur suur aitäh teile meie kallid toetajad! Teie toetus ja abi on meie MTÜ Enneaegsed lapsed meeskonnale ja enneaegsete laste peredele väga oluline.

16.11.2017 “Väikese inimese suured sammud” konverentsi peasponsorid

16.11.2017 “Väikese inimese suured sammud” konverentsi sponsorid

17.11.2017 “Laulud kõige pisemale” kontserdi peasponsorid

17.11.2017 “Laulud kõige pisemale” kontserdi sponsorid

Lauljad – Mariliis Jõgeva, Kaarel Orumägi, GetterAriadne. Südamlik tänu, et aitasite meil läbi viia imelise heategevuskontserdi.

 

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options