Jõulurõõmu viimine haiglatesse 2023. aastal

Posted in: Uudised
Tags:

MTÜ Enneaegsed Lapsed koostöös heasoovijatega tõid traditsiooniliselt kümnendat aastat järjest veidigi jõulurõõmu enneaegsete laste vanematele, kes veetsid oma jõulud haiglas. Paljudel haiglas viibivatel lastel olid need kõige esimesed jõulud ja me kõik teame, kui raske on haiglas viibitud aeg.  Soovisime anda haiglas viibivatele peredele, et me mõtleme nende peale ja oleme toeks.

Sügise alguses tegime üleskutse beebitekkide kudumise ja heegeldamisele ja selle eesmärk oligi soov viia need samad heategijate tehtud tekikesed haiglas viibivatele peredele. Kõikidele tekikestele sai õmmeldud sildikesed, kus oli ära märgitud, et see sama tekk on tehtud hoole ja armastusega heategija poolt. Lisaks tekikesele lisasime juurde ka magusa ampsu ja hea soovi. 

Kingipakkide tegemisele andis väga suure panuse Tallinna Polütehnikumi õpilasesindus. Nad korraldavad iga aasta heategevusliku jõululoosi ja sel korral osutus valituks MTÜ Enneaegsed lapsed. Ja annetus tuli täpselt sel hetkel kui hakkasime planeerima jõulupakkide tegemist. Tänu sellele toetusele saime plaani teostada ja viisime 24.12.2023 jõulurõõmu intensiivosakondadesse, kus viibisid enneaegselt sündinud laste pered. Külastasime: Ida-Tallinna Keskhaiglat, Pelgulinna Sünnitusmaja, Tallinna Lastehaiglat ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinikut. Haiglatesse sai viidud 126 kingipakki. Järgmised beebiteki pakid viime haiglatesse sõbrapäeval. Soovime tõesti tänada kogu südamest Tallinna Polütehnikumi õpilasesindust ja kõiki jõululoosi osalejaid!

Lisaks Tallinna Polütehnikumi õpilasesindusele andis väga olulise panuse ka Jospel OÜ, kes aitas meid imeliste satiinist siltide trükiga, mis sai õmmeldud tekikestele. Suur suur aitäh!

Suur tänu ka meie päkapikkudele Eva, Kristel, Reet ja Edward, kes andsid edasi oma jõulusoovid haiglas viibivatele vanematele. Teie kõigi panus on meile hindmatu väärtusega ja üheskoos teeme me rohkem ära!

Aitäh kõikidele ja head uut aastat!

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options