2014. aasta jõulud haiglates

Posted in: Uudised
Tags:

Mittetulundusühing Enneaegsed Lapsed koostöös enneaegsete laste vanematega ja teiste heasoovijatega soovisid tuua teist aastat järjest veidigi jõulurõõmu enneaegsete laste vanematele, kes peavad kahjuks veetma jõulud haiglas. Me kõik teame kui raske on haiglas viibitud aeg, sellest ka soov viia jõulupakikesed haiglatesse ja anda edasi natukenegi rõõmu ja lootust.

Päkapikud käisid neljas Eesti haiglas- Tallinna Lastehaiglas, Tallinna Pelgulinna Sünnitusmajas, Ida-Tallinna Keskhaiglas ja Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliinikus- 22.detsember.

Lisaks kingipakikestele viisime haiglatesse ka heasoovijate kootud sokikesed ja mütsikesed. Haiglad olid äärmiselt tänulikud ja ka meie täname kõiki, kes sellest armsast kampaaniast osa võtsid.

Jõulupakikese sisu: armas fliistekike, šampooni ja kätekreemi tester, lõhnaga teeküünlad, Chai, maitsev šokolaad, Chaga pulber, šampoon, näidiskreem beebile, rinnapadja näidis ja digitaalne kraadiklaas, osadesse pakkidesse saime ka teepakikesed.

Kingipakkide sisu koostamisega soovisime, et siin oleks kogu perele (ema, isa ja laps) natukene midagi.

Loodame väga, et jõulupakkide sisu meeldis vanematele.

Täname väga enneaegsete laste vanemaid ja teisi heasoovijaid, kes toetasid meid, et soetada kingipaki sisu.

Täname KAFOt, kes toetasid meid selle üritusega teist aastat järjest. See aasta toetas Kafo meid Chai Tortoise Green’iga, selleks, et nautida rohelise tee tervislikku toimet.

Täname Chiccotkes samuti toetas meid juba teist aastat järjest. See aasta toetas Chicco meid rinnapadja ja kreemide näidistega ning digitaalse kraadiklaasiga. Kui enneaegne beebi saab kuvöösist välja, saab ema tihedaks sõbraks kraadiklaas, kuna pisikene ei oska veel oma kehasoojust hoida.

Täname 4kids ja TipaTapa lastekaupade poodikes võimaldasid meil soodsamalt soetada annetatud rahade eest pehmeid fliistekikesi, ikka selleks, et imelastel oleks hea soe olla.

Täname Salon24.eu, kes toetasid meid Rich Intense Moisture šampooniga, mis varustab juukseid vajalike toitainetega ja tagab suurepärase niisutuse, tugevdades ning taastades kahjustatud juuksepiirkondi, andes neile rikkaliku sära ja elastsuse.

Täname Hansa Candle’t, kes toetasid meid lõhnavate teeküünaldega, et tuua jõuluhõngu.

Täname ChagaHealth’i, kes toetasid meid kasekäsna imepulbriga, mis meie tublisid vanemaid kosutab.

Täname Especha’t, kes toetas meie enneaegsete laste perede osade kingipakkide sisu teedega “Sa oled eriline” ja “Ma olen õnnelik”.

Täname Sirowa Tallinn’at, kes toetasid meid šampooni ja kätekreemi testriga. Ka kätekreem on vanematele hea, kuna pidev käte desifitseerimine kuivatab käsi.

Täname FineWine, kes toetas meid ülimaitsvate šokolaadidega: Michel Cluizel Dark, Michel Cluizel Grand Lait, Michel Cluizel Noir Coffe. Kuum tee ja šokolaad – küll on mõnus kooslus!

Täname Evelin Vaherpuu’d, kes kujundas meile imearmsa jõulukaardi.

Ka sellel aastal soetasime kingikotikesed pakendikeskusest.

Häid jõule meie poolt!

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options