Rahvusvaheline enneaegse sünni päev 2014

Posted in: Uudised
Tags:

17. november on rahvusvaheline enneaegse sünni päev, mida tähistati Eestis juba teist aastat. Sel puhul andsid esmaspäevast kuni neljapäevani (17.11-20.11) Nele-Liis Vaiksoo ja Uku Suviste kontserdi neljas  Eesti haiglas – Tallinna Lastehaiglas, Ida Tallinna Keskhaiglas, Pelgulinna Sünnitusmajas ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinikus. Kontserttuuri korraldas MTÜ Enneaegsed lapsed.

Kontserdiga tänati  vastsündinute osakonna arste, õdesid ja teisi haiglatöötajaid, kes igapäevaselt puutuvad kokku enneaegselt sündinud beebide elu ja tervise eest võitlemisega. Samuti tervitati kontserdiga kõiki haiglas viibivaid enneaegsete laste peresid.

Kontserdid toimusid:
17.novembril, kell 13 Ida-Tallinna Keskhaiglas,
18.novembril, kell 13 Pelgulinna Sünnitusmajas,
19.novembril, kell 13 TÜ Lastekliinikumis ja
20.novembril kell 11 Tallinna Lastehaiglas.

MTÜ Enneaegsed lapsed tänab südamest Nele-Liis Vaiksood ja Uku Suvistet, kes astusid üles ja pakkusid muusikalist hingeliigutust rahvusvahelise enneaegse sünni päeva puhul korraldatud heategevuskontsetidel neljas Eesti haiglas (Ida-Tallinna Keskhaigla, Pelgulinna Sünnitusmaja, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik, Tallinna Lastehaigla).

Täname AbbVie’d, Wellmark Health’i ja Beebikeskus’t, kes toetasid ja aitasid läbi viia kontsertturnee neljas Eesti haiglas- Ida-Tallinna Keskhaigla, Pelgulinna Sünnitusmaja, Tartu Ülikooli Lastekliinik, Tallinna Lastehaigla.

Täname KAFO’t, kes toetas ja pakkus kohvielamusi rahvusvahelise enneaegse sünni päeva puhul korraldatud heategevuskontsetide külalistele neljas Eesti haiglas (Ida-Tallinna Keskhaigla, Pelgulinna Sünnitusmaja, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik, Tallinna Lastehaigla).

Täname Selverit, Pihlaka Kondiitrit, Wernerit, Pagaripoisse ja Eesti Pagarit, kes kostitasid rahvusvahelise enneaegse sünni päeva puhul korraldatud heategevuskontsetide külastajaid imemaitsvate tortidega neljas Eesti haiglas (Ida-Tallinna Keskhaigla, Pelgulinna Sünnitusmaja, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik, Tallinna Lastehaigla).

Täname Muusikakeskus RockDown, kes toetasid meid helitehnikaga Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliiniku kontserdil.

Täname meie imelisi fotograafe Marilin Leenurm ja Tiina Villako, kes jäädvustasid rahvusvahelise enneaegse sünni päeva puhul korraldatud heategevuskontsertid Ida-Tallinna Keskhaiglas ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinikus.

Täname meie vabatahtlike Kerstin Karu ja Elin Filin.

Täname Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliinikut ja Tartu Vanemuine Teatrit, kes valgustasid oma hoonete välisfassaadid 17. novembril rahvusvahelise enneaegse sünni päeva puhul sirelilillasse, avaldades sellega toetust enneaegsetele lastele ja nende vanematele.

Täname Ida-Tallinna Keskhaiglat, Pelgulinna Sünnitusmaja, Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinikut ja Tallinna Lastehaiglat koostöö eest rahvusvahelise enneaegse sünni päeva tähistamisel.  Tänu teile saime viia oma tänu arstide, õdede ja kõikide haigla töötajateni, kelle igapäevatööks on väikeste imede elu ja tervise eest hoolitsemine ning loomulikult kõikidele enneaegsete laste vanemateni.

Täname Fifaad, kes toetas meid ilusate T-särkidega.

Suured tänud kõikidele, kes tulid südamlikku kontserti kuulama.

 

Tartu Vanemuine, Sadamateater ja Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliinik muutsid oma maja välisvalgustuse lillaks, avaldades seejärel toetust enneaegsetele lastele ja nende vanematele.

 

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options