Fujitsu jõulukampaania “31 days of Smiles”

Posted in: Uncategorized @et
Tags:

Fujitsu Estonia viis läbi üle-Euroopalise jõulukampaania “31 Days of Smiles”, mille raames toodi meile kingipakikene ja töötajad heegeldasid imearmsad kaheksajalad, mis lähevad pisikestele kangelastele. Need, kes heegeldada ei osanud, tegid rahalise annetuse.

Tegelikult on Fujitsu Estonial kampaaniaid käimas mitte ainult jõuludel vaid ka muul ajal. Ettevõtte Jaapani taust ja väärtused on aidata ühiskonda nii hästi kui nad oskavad, et tagada parem ja helgem tulevik kõigile.

Ka nende 400-liikmeline Eesti allüksus töötab ja hingab selles vaimus ning kui nimetada mõnd tehtud kampaaniat, siis tulevad meelde koduta loomade varjupaiga aitamine ning laste saatmine hipoteraapiasse. Mis puudutab aga kampaaniat “31 days of Smiles”, siis see on veel üsna uus.

Alguse sai see Fujitsu TOP Talent programmist, kus osalevad üle terve Euroopa andekad noored. Juhuslikult pääsesin enneaegse lapse isa Silver Paling sinna ja ta on üks niiöelda TOP-perekonna liikmetest. Eelmisel aastal sündis idee, et toovad abivajajate nägudele naeratusi terve detsembrikuu jooksul. Advendikalendri põhimõttel, et iga päev avaldatakse üks video, kus siis konkreetses riigis minnakse mõne organisatsiooni juurde ja tehakse head. Seda siis üle terve Euroopa.

Näiteks Eestis oli eelmisel aastal selleks organisatsiooniks MTÜ Naiste Turvakodu. Kuna esimesel aastal sai see tohutult positiivse tagasiside, siis oodati juba pikisilmi ka käesolevat aastat ning huvilisi, kes soovisid aidata oli tegelikult väga palju. Nii, et mõnedes riikides ühendati väed/tehti koostööd – näiteks Portugali talendid käisid kõik koos kodutute koerade varjupaigas.

Kuna see kampaania idee oli juba olemas ja Silver tutvustas seda ka Fujitsu Eesti personaliosakonnale, siis otsustasid nad, et kahte erinevat jõulukampaaniat oleks liiga keeruline ja tülikas korraldada – ning kuna Silver oli niikuinii juba sõrme andnud, et esindab “31 days of Smiles” kampaanias Eestit, siis hakkas ta MTÜ Enneaegsed lapsed toetamist promoma (koos HR-osakonna abiga) terves ettevõttes. Kahjuks küll Tartu ja Pärnu kontorid jäid kaheksajalgade heegeldamisest natuke kõrvale, aga neile on tehtud üleskutse rahalistest annetusteks.

Ehk siis selle aasta Fujitsu Eesti jõulukampaania oligi pühendatud ainult MTÜ-le Enneaegsed lapsed ja armsaid kaheksajalgu on oodata neilt ka pärast jõule. Aitäh teile Fujitsu väga suure panuse eest!

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options