Koolitus-toetusgrupp tegevusterapeudiga

17.09.2018 – Vähese huvi tõttu jääb vestlusring tegevusterapeudiga ära. Vabandame!

Tule enneaegsete laste vanemate toetusgruppi 18.09.2018 kell 18.00-19.30, mille külaliskoolitajaks on tegevusterapeut Britta Frank. Toetusgrupp toimub Tallinnas Mumm perekeskuses (Tulika 19). Toetusgrupp on suunatud kõikidele laste vanematele, olenemata lapse vanusest. Oled väga oodatud üksi, koos kaaslasega, lapsega või muu pereliikmega. Toetusgruppi tuleb eelnevalt registreerida, saates e-mail kiri@enneaegsedlapsed.ee.

Tegevusterapeut Britta on tegelenud lastega üle 13 aasta. Seal hulgas nii erivajadustega lastega kui ka enneaegsete beebidega. Põhiline igapäevane töö on beebi ja väikelapse arengu toetamine läbi erinevate tähendusrikaste tegevuste ning vanemate nõustamine lapse arengust lähtuvalt. Eelkõige on vajalik toetada beebi ja väikelapse eakohast arengut, märgata ning toetada tegevuste sooritamisel ning anda vanemale nõu millised tegevused ja toimetused just sel arengu perioodil esmased on. Tegevusteraapias käib beebi koos vanemaga – kellel on alati võimalus just oma lapsest lähtuvalt nõu saada. Kõigi nende aastate jooksul on jäänud ka püsipered, kes ikka ja jälle mingis arengu etapis soovivad nõu küsida.

Toetusgrupi teemadeks: 

  • millal ja kuidas alustada tegevusteraapiat;
  • missugused on võtted, mida võib ema kasutada;
  • millal võiks tegevusterapeudi juurde tulla ja millega saab tegevusterapeut aidata;
  • beebi arenguetapid. 

Esimene 45 min toetusgrupist on koolituse stiilis ja teine 45 min vanemate juturing.

Toetusgrupi SOODUSHIND kuni 10.09.2018 10€ pere kohta (alates 11.09 15€). Kohapeal olemas kerge snäkk ja joogipoolist. Kui sul ei ole võimalik tasuda osalustasu, siis palun kirjuta meile kiri@enneaegsedlapsed.ee ja leiame lahenduse.

Toetusgrupi eesmärk on olla sarnases situatsioonis lapsevanematele toeks. Me usume, et kogemus ühendab inimesi ja loob kiire teineteisemõistmise. Rääkimine sarnase kogemuse läbinud inimesega võib anda lootust ja usku, et me ei ole üksinda. Toetusgrupp annab võimaluse soovi korral jagada oma lugu või hoopis kuulata teiste kogemusi. Meie lood on kõik väga erinevad ja isemoodi aga neis kõigis on alati ka mingi ühisosa. Selleks, et tekiks vastastikune usaldus ja turvatunne, siis jagatud kogemuslood jäävad ainult vestlusringis osalevate vanematele vahele.

 

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options