Enneaegsete päev 2024

Tule avalda 17. novembril oma toetust enneaegselt sündinud lastele ja nende peredele!

On saanud juba traditsiooniks, et 17. novembril, enneaegse sünni päeva õhtul, värvub maailm enneaegselt sündinud laste, nende perede ja kõigi toetajate auks sirelillaks.

Kutsume Sind MTÜ Enneaegsed Lapsed nimel kaasa lööma ja Eestit esindama ülemaailmses enneaegse sünni teavituskampaanias ja muutma oma ettevõtte ja hallatava objekti välisvalgustus 17. novembril üheks õhtuks enneaegse sünni auks sirelilillaks.

Sirelilla on enneagse sünni tunnusvärv, mis kannab endas õrnust ja erakordsust. Sirelilillade tulede kampaaniast võtab osa enam kui 60 riiki üle maailma. Eesti jaoks on see sel aastal juba 12 kord osaleda. Eelmisel aastal osales Eestis ligikaudu 60 asutust. 

Lisaks saab avaldada toetust ka muul viisil: kandes sel päeval sirelilillat, jagades sotsiaalmeedias oma kogemust – näitame üheskoos peredele, et nad ei ole sel keerulisel perioodil üksinda, sest iga kümnes laps sünnib siia maailma enne oodatud aega ehk enne 37. rasedusnädalat. 

Aita meil maailmale rääkida lugu pisikeste imede sünnist, kelle elu algus võib olla väljakuteid esitav, kuid on väärt iga pingutust. Sinu panus loeb!

Skywheel of Tallinn_1

Rahvusvahelise enneaegse sünni päeva toetajad

KKK

Meil on nii hea meel, et Sa avaldasid soovi osalemiseks! Kui Sa oled registreerinud end läbi Google vormi, siis oleme selle kätte saanud ja eraldi teavituskirja me ei saada. Küll aga lisame kord nädalas siia lehele kõik osalejad ja hiljemalt 11.11.2024 saadame registreeritud e-posti aadressile infokirja koos teavitusmaterjalidega. Kui Sa seda kirja ei ole saanud ja ei näe end ka nimekirjas, siis anna meile endast märku e-posti aadressil kristel.kukk@enneaegsedlapsed.ee

Uuendame osalejate tabelit kord nädalas – märgime alati juurde kuupäeva ja kellaaja, millal tabelit on muudetud. Kui Sa näed, et sellest hoolimata pole nimekirjas, siis anna kohe märku e-posti aadressil kristel.kukk@enneaegsedlapsed.ee

Hiljemalt 11.11.2024 lisame siia lehele infomaterjale, mida võib julgelt endale alla laadida ja jagada oma sotsiaalmeedia kanalites. Osalemisest saad märku anda meile veel 17.11 hiljemalt kella 15:00 – siis jõuame nimekirja lisada.

Meil on väga hea meel, et küsisid seda! Enneaegse päeva tähistamist saavad toetada kõik, kes seda soovivad ja mitte ainult välisvalgustuse muutmisel.

Mõned mõtted, kuidas veel toetust saab avaldada:
*Jaga 17.novembril oma sotsiaalmeedia kanalites meie teavitusmaterjale. Materjalid saadame ja paneme ühtlasi ülesse siia kodulehele nädal enne üleskutset (11.11.2024)
*Tee üleskutse kanda tööl/lasteaias/koolis vms sirelilillat ja jaga meiega pilte. Jagame neid pilte ka oma kodulehel.
*Sul on äkki omaltpoolt mõni idee? Anna sellest meile märku e-posti aadressil kristel.kukk@enneaegsedlapsed.ee

Siiani on traditsiooniks saanud, et valgustus on sirelililla vahetult enne seda kui hämaraks või pimedaks läheb. On ka asutusi, kes muudavad valgustust kohe hommikul või südaöösel. 

Antud üleskutse on heategevuslik aktsioon ja valgustuse muutmise võimalus tuleb leida asutusel endal. MTÜ Enneaegsed lapsed on üleskutsuja. 

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options