Enneaegsete laste perede perepäev

Posted in: Uncategorized @et
Tags:

22.juulil toimus Tartu vallas asuvas Jääajakeskuses esimene enneaegsete laste perede perepäev. Perepäevast said osa võtta pered, kus kasvab vähemalt üks enneaegne laps. Kohale tulnud peredel oli võimalik tutvuda Jääajakeskuse väljapanekutega, teha parvesõit Saadjärvel ning meisterdada töötubades.

Perepäevalt ei puudunud ka meie maskott Pingu, kes kohtus oma ametivenna Mammutiga ning soovi korral said lapsed näomaalija abiga toredad kaunistused nägudele. Oleme õnnelikud, et esimene perepäev sai väga rõõmsalt mööda saadetud ning osalenud pered jäid rahule.

Perepäeval osales 20 peret, ligikaudu 80 inimest ja kõik tagasisidet andnud pered kinnitasid, et osaleksid sarnasel perepäeval ka järgmisel aastal. Loodame,et sellest üritusest kujuneb tore iga-aastane suvine traditsioon, mis aitab enneaegsete laste peredel kogemusi vahetada ning veeta üks tore päev. Kindlasti püüame omalt poolt teha kõik, et järgmiste aastate üritused oleksid vähemalt sama toredad.

Perepäeval tegi pilte meie fotograaf Triin Sooberg. Samuti ei oleks päev möödunud sedavõrd hästi ilma meie toredate vabatahtlike, kes aitasid kohapeal tegevusi koordineerida.

Suured tänud meie toetajatele:

Mõned fotojäädvustused:

Kui sa osalesid perepäeval ja soovid näha rohkem pilte, siis palun kirjuta meile kiri@enneaegsedlapsed.ee

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options