Anna meile hoogu

Posted in: Uncategorized @et
Tags:

Lapsevanemate konverents toimub 16. novembril, vahetult enne rahvusvahelist enneaegse sünni päeva 17. novembril. Konverentsi eesmärk on avada erinevaid enneaegse lapse kasvamisega seonduvaid teemasid ning seeläbi toetada vanemaid ja kogu peret. Konverentsi teemad on laia spektriga, et jagada infot nii alles sündinud pisikeste imede vanematele kui ka neile, kelle lapsed on juba suuremad.

Konverentsi teemasid avavad erinevad oma ala spetsialistid- arstid, füsioterapeudid ja teised lapsevanemaid toetavad oma valdkonna spetsialistid. Lisaks enneaegsete laste vanematele on konverentsile oodatud ka meditsiinipersonal ja kõik kes tunnevad, et konverentsil kajastatavad teemad neid puudutavad ning võivad vajalikuks osutuda.

Toetust vajame, et kõik konverentsil osalejad saaksid endale materjalid (sh. konverentsi tunnistuse), toitlustuse ja kohvipauside korraldamiseks ning erineva konverentsitehnika rentimiseks. Konverentsi suuremad toetajad saavad võimaluse ka ise konverentsil osaleda ning kõige suurematele toetajatele anname võimaluse tulla järgmisel päeval Tartusse, kus toimub enneaegse sünni päeva puhul heategevuskontsert.

Eesmärgid:

  • 800 € – aitab katta Teletorni rentimise kulud.
  • 1500 € – aitab katta Teletorni rentimise kulud kui ka osaliselt cateringi kulud.
  • 2500 € – võimaldab korraldada konverentsi tasuta kõigile osalejatele. Need, kes on maksnud osalustasu, saavad selle tagasi.

MTÜ Enneaegsed Lapsed loodi 2013. aastal eesmärgiga toetada enneaegseid lapsi, nende vanemaid ning lähedasi. Oma eesmärgi täitmiseks oleme korraldanud erinevaid kogumiskampaaniaid, millest saadud tuluga oleme toetanud haiglaid enneaegsetele lastele vajalike vahendite soetamisel. Lisaks oleme ellu kutsunud pisikeste sokkide/mütside kudumise aktsiooni ning sel aastal ootame kõiki nobenäppe heegeldama pisikestele nende esimest kaisulooma- kaheksajalga. Kolmes Tallinna haiglas (Tallinna Lastehaiglas, Pelgulinna sünnitusmajas, Ida-Tallinna Keskhaiglas) toetavad vanemaid nende teekonnal kogemusnõustajad. Kogemusnõustajad on sarnase kriisikogemusega spetsialistid, kes on läbinud nõustamiseks vajaliku spetsiaalse koolituse.

Enneaegse lapse sünd on igale lapsevanemale ootamatu ning ehmatav. Tihti tuleb enne kojusaamist veeta nädalaid, vahel isegi kuid haiglas. Ka koju saades vajab enneaegne laps rohkem tähelepanu ning vanematel võib tekkida jätkuvalt palju küsimusi- kuidas toetada oma lapse arengut, et kõik läheks hästi. Olulise info paremaks edastamiseks oleme otsustanud korraldada enneaegsete laste vanematele suunatud konverentsi. Selleks vajame aga Sinu tuge!

Aita meil aidata! Selleks mine palun Hooandja lehele ja saad seal oma toetuse anda.

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options