Enneaegsed lapsed

Menüü

2017. aasta jõulud haiglates

MTÜ Enneaegsed Lapsed koostöös enneaegsete laste vanematega ja teiste heasoovijatega soovisid tuua juba viiendat aastat järjest veidigi jõulurõõmu enneaegsete laste vanematele, kes peavad kahjuks veetma jõulud haiglas. Me kõik teame kui raske on haiglas viibitud aeg, sellest ka soov viia jõulupakikesed haiglatesse ja anda edasi natukenegi rõõmu ja lootust.

19.12.2017 toimus päkapikkude töötuba – kirjutati käsitsi 100’le jõulukaardile jõululuuletus ning 80’le raamatule pühendus. Haiglatesse tegime kokku 80 kingipakki.

Päkapikud külastasid 20.12.2017 Tallinna haiglaid – Pelgulinna Sünnitusmaja, Tallinna Lastehaigla ja Ida-Tallinna Keskhaigla. 21.12.2017 pakkisid päkapikud kingitused autosse ja sõitsid Tartusse – Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinikusse jõulurõõmu viima.

Jõulupakikese sisu sellel aastal: pehme fliistekike väikesele kangelasele, raamat emale “Ütle, ema?”, sooja andev tee “Jõulusoojus” ja väike maiuspala – soolakaramelliga piimašokolaad.

Täname väga enneaegsete laste vanemaid ja teisi heasoovijaid, kes toetasid meid, et soetada kingipaki sisu.

Lisaks viisime haiglatesse ka kaksikute imetamispadjad ning pidasime meeles meditsiinipersonali Tallinnas puuviljakorvidega ja Tartus maitsva tordiga.

Soovime tänada ettevõtteid, kes võimaldasid soodsamalt meil soetada kingipaki sisu:

Suur tänu Werner imemaitsva tordi eest, mis läks TÜK Lastekliinikumisse.

Suur tänu ka meie päkapikkudele, kes andsid edasi oma jõulusoovid haiglas viibivatele vanematele.

Suur suur aitäh meie toetajatele!

Pelgulinna Sünnitusmaja

Tallinna Lastehaigla

Ida-Tallinna Keskhaigla

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinik