17. november 2018- sirelilillad asutused

Posted in: Uudised
Tags:

17. novembril tähistati üle maailma rohkem kui 60-s riigis enneaegselt sündinute päeva. Üheks populaarseks toetuse avaldamise viisiks on sirelililla värvuse kasutamine oma hoone või muu objekti valgustamisel. See värvus tähistab õrnust ning erakordsust. Sellel aastal võtsid üleskutsest osa 38 asutust üle Eesti: Tallinna Teletorn, Vanemuine, Sadamateater, Ülemiste Keskus, Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus, Glenhi loss, Elva Kultuurikeskus, SA Tartu Ülikooli Kliinikum, Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliinik, Pelgulinna Sünnitusmaja, V Spa, Solarise keskus, Saaremaa Vallavalitsus, Rapla Kultuurikeskus, Tallinna Lastehaigla, Manta maja, Amserv Järve esindus (Amserv Auto AS), Lääne-Nigula Vallavalitsuse Risti Teeninduskeskus, Rõuge vallavalitsus, Viskla külakeskus Kose vallas, Sushi Tiger Rakveres, MTÜ Valjala Pritsumehed, Proekspert AS, Rakvere Linnavalitsus, Sonks Ilustuudio Rakveres, Grillers burgerikohvik Rakveres, Lasteriiete kauplus NTrend (Rakvere N-Kaubamaja), Rocca al Mare kaubanduskeskus, Mustamäe keskus, Eesti Rahva Muuseum, Aqva Hotel & Spa Rakveres, Art Cafe Rakveres, Berliini Trahter Rakveres, GotoAndPlay OÜ, Pesapuu Rõuges, Tartu Jaani Kirik, Kuressaare Raekoda, Viskla Külakeskus.

Suur aitäh kõikidele, kes antud aktsioonist osa võtsid!

Eestis sünnib aastas ligikaudu 800 last enne õiget aega, kes veedavad oma esimesed elupäevad/nädalad/kuud haiglas. Seetõttu on väga olulisel kohal enneaegselt sündinud lapse pere toetamine, et nad ei oleks sel keerulisel ajal üksinda. 2018. aasta enneaegse sünni päeva rahvusvaheline moto on: „Töötame koos peredega, et hoolitseda väikeste ja haigete vastsündinute eest.”

Lisame siia asutuste pildid, mis meile on saadetud. Kui ka Sina soovid jagada oma tehtud pilte, siis palun kirjuta meile kiri@enneaegsedlapsed.ee

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options