Tervitus rahvusvahelise enneaegse sünni päeva puhul

Posted in: Uncategorized @et
Tags:

17. novembril tähistatakse enneaegse sünni päeva. Martin Mägi, kes sündis sügavalt enneaegsena, tervitab selle päeva puhul kõiki „Julge lauluga“.

Praegu on Martin 15-aastane elav ja rõõmsameelne noormees. Ta sündis 26. rasedusnädalal ja kaalus 930 grammi. Martinil tuli üle elada mitu operatsiooni ning võidelda kõvasti oma elu eest. Üheskoos haiglapersonaliga pingutades sai Martin emaga lõpuks neli kuud hiljem koju. Pikk tee oli veel minna, sest tervisemured ei lõpe alati haiglaukse esmase sulgemisega.

Muusika tuli Martini ellu juba üsna varakult. 5-aastaselt alustas Martin laulmist ERRi Laste Laulustuudios ja jätkab hetkel Hirvo Surva käe all Estonia noormeestekooris. Lisaks mängib Martin klaverit ning tegeleb karatega.

Martin tervitab kõiki enneaegseid lapsi ja nende vanemaid soovides neile: olge tugevad ja ärge andke alla, kõik on võimalik!

Martini tervitusega ühinevad tema vanemad Merike ja Margus.

“Tallinna Lastehaigla ja Toetusfondi pere tervitab kõiki oma endiseid ja praeguseid pisikesi patsiente ja nende peresid, kellega koos käidud tee on meid õpetanud kogenumaks, pädevamaks ja erinevate lugude individuaalsust arvestavamaks,” ütles Tallinna Lastehaigla vastsündinute ja imikute osakonna juhataja dr Liis Toome. “Vaid avatud, toetavas ja heas koostöös saame tagada parima elustardi kõikidele tillukestele imedele. Soovime rõõmu
ja kordaminekuid peredesse!”

Martin Mägi tervitus

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options