Rahvusvaheline enneaegse sünni päev 2016

Posted in: Uncategorized @et
Tags:

17. november on rahvusvaheline enneaegse sünni päev. Oma toetust enneaegsetele lastele ja nende vanematele sai avaldada kandes tähtpäeva puhuks rinnas helelillat linti.
Tartu Vanemuine, Sadamateater, Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliinik, Tallinna Lastehaigla, Teletorn ja Rõuge Ööbikuoru Pesapuu muutsid oma maja välisvalgustuse lillaks, avaldades seejärel toetust enneaegsetele lastele ja nende vanematele.

Sellel aastal tähistasime rahvusvahelist enneaegse sünni päeva Eestis neljandat korda. Sel puhul korraldasime neljas Eesti haiglas kontserdid 14.11-17.11.

Kontsertidel esinesid:

Mari Jürjens (TÜK Lastekliinikumis),
Lenna (Pelgulinna sünnitusmajas),
Nele-Liis Vaiksoo ja Olav Ehala (Tallinna Lastehaiglas),
Estonian Voices (Ida-Tallinna Keskhaiglas)

Kontserdi eesmärk oli tänada kogu meditsiinipersonali, kes igapäevaselt puutuvad kokku enneaegselt sündinud beebide elu ja tervise eest võitlemisega. Samuti meeles pidada enneaegseid lapsi ja nende vanemaid.

Kontserte aitasid meil korraldada Abbvie, Fifaa (tekikesed), Kaubamaja (suupisted), 7Kohvipoissi (kohvi), Gustav Werner (tordid kõikidesse haiglatesse), Assor Kondiiter (tort TÜK Lastekliinikumisse), Pulmatordid – Wedding Cakes (tort Pelgulinna Sünnitusmajja), Bake my Day (tort Tallinna Lastehaiglasse), Andra tordid (tort Ida-Tallinna Keskhaiglasse), lauljad: Mari Jürjens, Lenna, Nele-Liis Vaiksoo, Olav Ehala, Estonian Voice.

MTÜ Enneaegsed lapsed tänab teid kõiki siiralt. Tänu teile saime viia oma tänu arstide, õdede ja kõikide haigla töötajateni, kelle igapäevatööks on väikeste imede elu ja tervise eest hoolitsemine ning loomulikult kõikidele enneaegsete laste vanemateni.

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options