Pelgulinna sünnitusmaja külastamine

Posted in: Uudised
Tags:

18. aprill 2017 avati Pelgulinna sünnitusmajas Baltikumi esimesed vastsündinute intensiivravi perepalatid. Tänavu tähistati perepalatite esimest sünnipäeva.

Paar päeva enne sünnipäeva külastasid MTÜ Enneaegsed lapsed esindajad Kristel Kukk ja Reet Mägi vastsündinute osakonda ja kinkisid osakonnale väga vajaliku kingituse. Võttes arvesse osakonnas viibinud lapsevanemate tagasisidet, sai täidetud vastsündinute osakonna kolm soovi. Osakonna puhkeruumis asub nüüd töölaud ja -tool ning koridoris praktiline riidenagi.

Kui uus väike pereliige peab viibima haiglas pikemalt, võib juhtuda, et vanematel tekib tööga seotud kohustusi või muid asjaajamisi, mida palatis n-ö põlve otsas teha on ebamugav. Nii sai vanemate soovidele vastu tulles tekitatudki puhkeruumi väike töönurk. Ka uus riidenagi oli osakonda väga oodatud, et pered saaksid külastajaid paremini vastu võtta.

Pildile on püütud ka Pelgulinna sünnitusmaja töötajad ja MTÜ Enneaegsed Lapsed esindajad. Teksti allikas Lääne-Tallinna Keskhaigla Facebooki lehelt.

 

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options