Muusika- ja loovteraapia enneaegsete imedega.

Posted in: Uncategorized @et
Tags:

OLULINE INFO – 13.03.2020

Arvestades eriolukorraga hakkavad Mumm Perekeskuse Muusika- ja loovteraapia projekti kohtumised toimuma otseülekannetena läbi interneti. Kuidas see hakkab välja nägema: 

🔴 Esitad neile soovi osaleda kodupõhiselt ja annad meile nõusoleku lisada Sind Facebooki gruppi, kellele otseülekanne suunatakse. 

🔴 Osalemiseks vajad Sa materjalide karpi, mille saad tellida endale lähimasse ja sobivasse Omniva pakiautomaati. 

🔴 Tund toimub otseülekandes Facebookis Mumm Perekeskuse lehel ja seda jagatakse ainult grupis olevatele inimestele. Otseülekanne toimub kolmapäeviti kl 13.00-14.00. Kui sulle ei sobi see kellaaeg, aga huvi teenuse vastu on siiski olemas, kirjuta Mumm perekeskusele, proovime leida muid lahendusi. 

Kui peaksid soovima kodust osaleda, siis kirjuta neile emailile: mummpere@gmail.com või registreeri antud lingi kaudu: https://www.mummpere.ee/teraapia-massaaz/muusika-ja-loovteraapia-projekt

Samuti soovijatel on võimalus saada piiratud koguses individuaalset loovteraapia teenust. Huvi korral võta palun ühendust (mummpere@gmail.com)

12.03.2020 – Meie hea toetaja Mumm Perekeskus kutsub muusika- ja loovteraapiasse enneaegselt sündinud lapsi vanuses 0-2. aastat

Muusikateraapia on enneaegselt sündinud laste vanematele ja nende 0-2aastastele väikelastele suunatud muusika- ja loovtund. Vanema hääl pakub turva- ja hoitusetunnet ning aitab lapsel oma tundeid reguleerida. Lapsele laulmine rõõmustab, lohutab, rahustab ja lähendab ning toetab varajast vanema-lapse suhtlust.

Beebide ja väikelaste loovteraapia on sensoorne tegevus, mis toetab enneaegsete laste varajast arengut. Loovteraapia kaasab kõiki meeli: kompamist, nägemist, kuulmist, haistmist ja maitsmist ning eeldab kogu kehaga tööd, mis omakorda toetab kehataju arengut. Kasutatakse lastele mitte-ohtlikke, tavaliselt söödavaid kunsti- ja kunstieelseid materjale, mille valik toetub laste arengu iseärasustele.

Kuupäevad:
18.03
25.03
1.04
8.04
15.04
29.04

Kl 13.00-14.00

Osalemine on tasuta
Oodatud on lapsed vanuses 0-2 aastat
Mumm perekeskuses
Aadress Tulika 19 (sissepääs hoovi poolt)

Registreerimine: https://www.mummpere.ee/teraapia-massaaz/muusika-ja-loovteraapia-projekt

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options