Koguperefestival Männi pargis

Posted in: Uncategorized @et
Tags:

MTÜ Enneaegsed lapsed oli taaskord Männi pargis Mustamäel 27. ja 28. mai. Selle aastane koguperefestival oli eriline, kuna tähistati ka Mustamäe 55ndat juubelit.

27. mai toimus pidulik avamine kell 12, maskotid kaasa arvatud meie Pingu tervitasid kõiki kohalviibijaid. Päevakavas oli ette nähtud Kalevi kommisaluut, esinesid lapsed Kullo Huvikeskusest, toimusid etendused ja lastejooksud, lapsed said joonistada sünnipäevapilti ja päev lõppes piduliku rongkäiguga.  MTÜ Enneaegsed lapsed telgis said lapsed sellel päeval värvida Pingut, teha annetusi ja osta heategevusmeeneid, lisaks oli lastel võimalik pildistada end koos Pinguga ja said pildi kohe kätte. Joonistatud Pingude eest said lapsed väikse üllatuse.

28. mai oli samuti Kalevi kommisaluut, etendus “Koht päikese all”, lastejooksud, esinesid tantsuringid. Päev lõppes Reet Linna kontserdiga. Meie telgis oli sellel päeval lisaks joonistamistele ka pildistamine Photoboothis. Pildistamine oli äärmiselt populaarne pered said mälestuseks endale vahva pildi.

Kaks päeva kestnud üritus oli äärmiselt tore, võimaldas meil tutvustada oma tegevust ning rääkida enneaegsetest lastest ja kogemusnõustamisest. Üritus ei oleks edukalt õnnestunud ilma meie toredate vabatahtlikuteta.

Suured tänud meie vabatahtlikele:

Tiiu Marianne
Jekaterina Iiris
Mari-Liis Mariana
Marlene Alissa
Tiina Scania Eesti töötajad
Perepäeval osalemist toetas:

Piltide autor Teet Raik

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options