Fotokonkurss “Maailmale nähtavamaks”

Posted in: Uncategorized @et
Tags:

MTÜ Enneaegsed lapsed alustab „Maailmale nähtavamaks“ projektiga, mis aitab meil maailmale ja ka iseendale näidata, kui imeliseks võivad kasvada meie pisikesed imed hoolimata kõigist raskustest. Selle projektiga kuulutame välja esimese fotoseansil osalemise konkursi, mille tulemusena valmib emadepäevaks fotonäitus, mis rändab läbi kogu Eesti.

Otsime 12 pildi jagu võimalikult erinevaid enneaegselt sündinud lapsi (alates 3ndast eluaastast, kes oskavad end väljendada, kuna soovime lapselt küsida lihtsa küsimuse). Mitmikud ja sama pere eri lapsed lähevad ühe pildi peale. Meie soov on, et näitus saaks aus, usutav ja imeline.

Konkursil osalemiseks edasta palun hiljemalt 22.märtsiks (kaasa arvatud) e-aadressile kiri@enneaegsedlapsed.ee mõnelauseline lugu enda lapse sünnikogemuse kohta. Ära unusta lisada sünninädalat ja sünniandmeid. Pilti ei ole vaja saata, sest otsuse teeme ainult lugude põhjal, et oleks võimalikult erinevate lugudega lapsed.

Hiljemalt 23.03 valime teie lugude seast välja fotoseansil osalejad ning informeerime teid sellest täiendavalt. Pildistamine toimub 8. aprillil Tallinnas, täpse kellaaja anname jooksvalt teada. Kõik osalejad saavad endale mälestuseks fotoseansil valminud pildi.

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options