Vestlusring: “Saime diagnoosi – mis saab edasi?”

PS! Registreerimine on lõppenud!

Oled lapseootel või laps on suurem ja talle pandi juba diagnoos? Mis saab nüüd edasi? Kuhu ma pöörduma pean? Kust leida infot või toetust? Miks just minuga nii juhtub? Kas ma olen ainukene, kellel nii juhtus? Miks mina?

Vestlusringil “Saime diagnoosi – mis saab edasi?” räägime emotsioonidest, mis antud perioodil valdavad ja kust otsida abi. Jagame omavahel, et kust leida lootust ja mis aitab toime tulla. Vestlusring toimub pühapäeval – 13.05.2018 kell 12.00-13.30 Tallinnas, aadressil Liimi 1-307. Vestlusringi viib läbi enneaegselt sündinud raske südamerikkega lapse ema Tiina Ermann.

Kes on vestlusringile oodatud?
Vestlusring „Saime diagnoosi-mis saab edasi“ on suunatud kõikidele lapsevanematele, kellel on hirm selle eest, mis saab nüüd edasi. Oodatud on ka lapseootel naised, kes on saanud diagnoosi juba raseduse ajal.

Mis on vestlusringi eesmärk?
Vestlusringi eesmärk on olla sarnases situatsioonis olevatele lapsevanematele toeks. Me usume, et kogemus ühendab inimesi ja loob kiire teineteisemõistmise. Rääkimine sarnase kogemuse läbinud inimesega võib anda lootust ja usku, et me ei ole üksinda. Vestlusring annab võimaluse soovi korral jagada oma lugu või hoopis kuulata teiste kogemusi. Meie lood on kõik väga erinevad ja isemoodi aga neis kõigis on alati ka mingi ühisosa. Selleks, et tekiks vastastikune usaldus ja turvatunne, siis jagatud kogemuslood jäävad ainult vestlusringis osalevate vanematele vahele.

Mis vestlusringil tehakse?
Vestlusring annab võimaluse rääkida oma lugu või küsida teistelt praktilist nõu. Annab võimaluse ka lihtsalt kuulata. Lihtsalt olla. Ühes grupis on maksimaalselt 8 inimest.

Aga kui mul ei ole võimalik last kuhugile hoidu anda?
Vestlusringile võib tulla ka koos oma lapsega. Kohapeal on olemas lastele mänguasjad ja joonistusvahendid.

Palju vestlusring maksab?
Vestlusringi maksumus on 10€/1 kord. Kiirematele registreerijatele kehtib SOODUHIND 7€ kuni 07.05.2018. Vestlusringide korraldamisega kaasnevad paratamatult kulutusi.

Aga kui ma väga vajan vestlusringi, kuid mul ei ole võimalik hetkel tasuda?
Meie soov on, et vestlusringile saaks kõik, kes seda vajavad. Kui sul ei ole võimalik tasuda osalustasu, siis palun kirjuta meile kiri@enneaegsedlapsed.ee ja leiame lahenduse.

Kuidas registreeruda vestlusringile?
Vestlusringile on võimalik registreerida läbi kodulehe, kasutades vestlusringi allpool asuvat broneerimiskalendrit. Palun sisesta sinna oma nimi ja e-mail. Edasi tuleb valida „vali toode“ ja vestlusring „saime diagnoosi – mis saab edasi“ ning vajuta siis kinnita. Kalender suunab sind edasi e-poodi tasuma.

Kuhu pöörduda lisaküsimuste korral?
Kui sul on veel küsimusi seoses vestlusringiga, siis kirjuta meile kiri@enneaegsedlapsed.ee

Vestlusringi viib läbi enneaegselt sündinud raske südamerikkega lapse ema Tiina Ermann. Olen kahe tütre ema. Teine tütar sündis enneaegsena ning raske südamerikkega. Diagnoosi sain rasedana 20. nädala looteanatoomias. Antud rikkega lapsed elavad küll emaüsas, kuid pärast sündi maksimaalselt 3-4päeva. Pärast sündi, sai tütar umbes nädalaselt täpse diagnoosi, mis algsest erines, tänu sellele jäi minu tütar ellu. Kuidas tulla toime emotsioonidega, mis antud perioodil valdavad ja kust otsida abi? Kust leida lootust, et edasi elada ning mis antud juhul üldse võib aidata Olles ise kõike seda läbielanud, tunnen, et olen saanud tugevamaks inimeseks.

 

https://enneaegsedlapsed.ee/
Juuli 2020
E T K N R L P
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options