Esimesed kaheksajalad jõudsid haiglatesse

Posted in: Uudised
Tags:

Mai alguses kuulutasime välja kaheksajalgade heegeldamise kampaania, mille esimene tähtaeg oli oktoobri lõpp. Kuna huvi oli nii suur siis pikendasime kampaaniat detsembri lõpuni. Loe kampaaniast lähemalt SIIT. 

Novembri kuu seisuga on meile kokku saadetud 727 kaheksajalga, millest 630 leidsid tee haiglatesse pisikeste enneaegsete laste juurde. Oleme tänulikud kõikidele heategijatele! Eriline tänu ka koolidele, kus õpilased käsitöö tundides heegeldasid kaheksajalgu.

MTÜ Enneaegsed lapsed korraldas 15. novembril Tartus seminari “Väikeste sammudega suurde maailma” ning seminari lõpus andsime üle 220 kaheksajalga Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliinikusse.

17. novembril oli rahvusvaheline enneaegse sünni päev ning Ida-Tallinna Keskhaigla sünnitusmajas tähistati seda päeva traditsioonilise trepikontserdiga. Sellel aastal esines VHK segaansambel “Tabureti”. Ka MTÜ Enneaegsed lapsed esindajad Triinu Kalle ja Kadri Sooberg-Aettik olid kohal ning andsid pidulikult üle 135 kaheksajalga.

Järgmised 130 kaheksajalga  läksid 23. novembri hommikul vabatahtlikega Pelgulinna Sünnitusmajja koos maitsva tordiga.

23. novembril peale lõunat võtsime suuna Tallinna Lastehaiglasse koos vabatahtlikega ja viisime sinna 150 kaheksajalga ja tordid.

Suu magusaks aitas meil teha Kaubamaja ja Seitsehäält OÜ. Suur aitäh!

 

 

 

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options