3.12.2017 SNKT finaalsaade

Posted in: Uncategorized @et
Tags:

Meie tänast rõõmu ei saa sõnadesse panna! Mis siis täpsemalt juhtus?

Eile oli “Su nägu kõlab tuttavalt” (lühend SNKT) finaalsaade Saku Suurhallis. Selle hooaja võit läks Valter Soosalule. Meid tabas väga suur üllatus, kui Valter Soosalu avaldas, kellele 10 000€ annetus läheb. Peale seda, kui Valter ütles, et neid pisikesi, kes sünnivad varem, on päris palju.. tundsime kuidas kogu keha hakkas värisema ja pisarad tulid meil kõigil silma. Kas tõesti just meie saime selle toetuse? See oli uskumatu ja siiani ei suuda me uskuda. Oleme Valterile südamest tänulikud, oleme nii õnnelikud, et meid on märgatud!

Südamlik tänu Valter Soosalu. Annetus on meile väga suureks abiks, et saaksime toetada perekeskse ravi edendamist.

MTÜ Enneaegsed lapsed eesmärgiks on toetada perekeskse ravi edendamist ja olla toeks enneaegsete laste peredele.
Soovime saadud annetuse eest soetada nelja Eesti haiglasse (Pelgulinna Sünnitusmaja, Tallinna Lastehaigla, Ida-Tallinna Keskhaigla, TÜK lastekliinikum) imetamise toetamise abivahendeid – rinnapumbad, rinnapiima sulatusseade, imetamispadjad (kaksikutele), biliburiin madratsit jpm.

Lisaks on meie soov arendada kogemusnõustamise teenust. Kogemusnõustamine on nõustamise ja toetamise viis, kus inimesed, kellel on vastav isiklik kriisikogemus, jagavad oma teadmisi ja pakuvad tuge tekkinud olukorras. Tänaseks nõustavad meie kogemusnõustajad enneaegsete laste peresid vabatahtlikuna Tallinna Lastehaiglas, Ida-Tallinna Keskhaiglas ja Pelgulinna Sünnitusmajas. MTÜ Enneaegsed lapsed kogemusnõustajad kuuluvad omakorda MTÜ Kogemuse Jõud alla, mis koondab kogemusnõustajaid üle Eesti, kes on võtnud eesmärgiks olla abiks ja tervise probleemide tõttu kriisi sattunud inimestele ja nende lähedastele psühhosotsiaalse heaolu taastamisel kogemusnõustamise kaudu. Soovime toetada uute inimeste koolitamist ja nõustamise jätkusuutlikumaks muutmist.

Vaata saadet järgi SIIT.

*Pilt on võetud TV3 Eesti/TV3 Estonia Facebooki lehelt

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options