fbpx

Medela Swing rinnapumba rent

Elektrilise rinnapumba ostmine võib olla kulukas, eriti kui pumba vajadus on näiteks ainult mõned päevad, nädalad. Meie kaudu on võimalik rentida elektriline Medela Swing rinnapumba mootor ilma tagatiseta.

Medela Swing rinnapump sobib sagedaks ja pikaajaliseks kasutamiseks. Rinnapumpa on väga lihtne kasutada, see on vaikne ja kerge. Medela Swing töötab nii vooluvõrgust kui ka patareidega. 

Kuidas rentida rinnapumpa?

  • Rendime välja: elektrilise rinnapumba Medela Swing mootori, adapteri ja vooliku.

  • Rinnapumba mootori juurde on vaja Medela piimapudelit ja lehtrit. Kui Sul endal ei ole olemas, siis on võimalik meie kaudu endale osta pudel ja lehter, mis jäävad endale peale rinnapumba mootori rendiperioodi. Meil on valikus klassikaline Medela PersonalFit lehtri komplekt hinnaga 35€(kõvem materjal, suurus M/24mm) ja Medela Swing Comfort lehtri komplekt hinnaga 40€(silikoonist ja pehme, sobib igale suurusele). Komplekti kuulub ka piimapudel.

  • Rendisoovist anna meile teada kõrval asuvasse kontaktivormi, kuhu tuleb sisestada oma eesnimi, perekonnanimi ja e-mail.

  • Peale kirja saatmist võtame Sinuga ühendust tööpäeviti 24h jooksul, kus täpsustame rinnapumba rendi perioodi ja kättesaamise aega/toimetamise viisi. Kui me ei ole Sulle vastanud selle aja jooksul – palun kirjuta uuesti kiri@enneaegsedlapsed.ee või helista Kristel Kukk 55632491.

  • Rinnapumba kättesaamiseks on 2 võimalust: kokkulepitud ajal (aja ja täpsema asukoha lepime kokku e-meili või telefoni teel) Tallinnas Mustamäel või pakiautomaati üle Eesti. Arvele lisandub pakiautomaadi transpordikulu 4€.

  • Rinnapumba rentimiseks tuleb sõlmida rendileping, mida saab digitaalselt allkirjastada. Lepingu saadame e-meilile. Kui digitaalne allkirjastamine ei ole võimalik, siis toimub lepingu allkirjastamine kokku saades. Lepingu allkirjastamiseks vajalikud andmed on: eesnimi, perekonnanimi, isikukood, dokumendi number (ID kaart või pass), e-mail ja telefoni nr. Järgi tulles palume kaasa võtta isikut tõendavat dokumenti. 

  • Rinnapumba mootori rendi ühe päeva hind on 2€, miinimumarve 7 päeva (14€).

  • Peale lepingu allkirjastamist saadame ettemaksuarve, mis tuleb tasuda enne rinnapumba kättesaamist.

  • Lepingusse tuleb märkida esialgne rendiperiood, nt üks nädal. Kui peale nädalat on veel vajadust rentida rinnapumpa, võib saata e-maili või helistada sooviga pikendada rendilepingut. Mitte tagastamisel pikeneb leping automaatselt ja saadame uue miinimumperioodiga arve (7 päeva).

  • Rinnapumba tagastamine toimub samuti kokkulepitud ajal samas kohas kus saite kätte või pakiautomaadiga (Mustamäe Keskus, Omniva või Smartpost – 55632491).

Millal võib vaja minna rinnapumpa?

Pikk jutt lühidalt:

Täida sellel lehel olevat kontaktivormi või kirjuta meile otse kiri@enneaegsedlapsed.ee

Vastame kirjale, lepime kokku detailid ja kättesaamise ja perioodi. Sõlmime lepingu ja saadame arve.

Rendi ühe päeva hind on 2€ (miinimumarve on 7 päeva) Kui endal ei ole, siis juurde tuleb osta pudel ja lehter. Valikus on 2 erinevat: klassikaline 35€ ja comfort 40€.

Rentides meie kaudu rinnapumpa, toetad ühtlasi MTÜ Enneaegsed lapsed tegevust.
Aitäh Sulle!

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options