Vestlusring “Üksikvanemate jõud ja tugi”

JÄÄB ÄRA, KUNA HUVILISI OLI VÄHE!

Kust tuleb üksikvanema jõud ja kust saada tuge? Koos otsime nendele küsimustele vastuseid, kuulame ja soovi korral jagame kogemusi ja edusamme vestlusringil „Üksikvanemate jõud ja tugi“, mis toimub kolmapäeval – 06.06.2018 kell 10.00-11.30. Vestlusring toimub Tallinnas, aadressil Liimi 1-307. Vestlusringi viib läbi kogemusnõustaja Natalja Tšerepanova, kes ise jäi oma 4 kuuse pojaga üksi õrnal sünnitusjärgsel perioodil.

Kes on vestlusringile oodatud?
Vestlusring „Üksikvanemate jõud ja tugi“ on suunatud kõikidele lapsevanematele, kes kasvatavad igapäevaselt last/lapsi üksinda.

Mis on vestlusringi eesmärk?
Vestlusringi eesmärk on olla sarnases situatsioonis olevatele lapsevanematele toeks- üksikvanemad, me ootame teid! Me usume, et kogemus ühendab inimesi ja loob kiire teineteisemõistmise. Rääkimine sarnase kogemuse läbinud inimesega võib anda lootust ja usku, et me ei ole üksinda. Vestlusring annab võimaluse soovi korral jagada oma lugu või hoopis kuulata teiste kogemusi. Meie lood on kõik väga erinevad ja isemoodi aga neis kõigis on alati ka mingi ühisosa. Selleks, et tekiks vastastikune usaldus ja turvatunne, siis jagatud kogemuslood jäävad ainult vestlusringis osalevate vanematele vahele.

Mis vestlusringil tehakse?
Vestlusring annab võimaluse rääkida oma lugu või küsida teistelt praktilist nõu. Annab võimaluse ka lihtsalt kuulata. Lihtsalt olla. Ühes grupis on maksimaalselt 8 inimest.

Aga kui mul ei ole võimalik last kuhugile hoidu anda?
Vestlusringile võib tulla ka koos oma lapsega. Kohapeal on olemas lastele mänguasjad ja joonistusvahendid.

Palju vestlusring maksab?
Vestlusringi maksumus on 10€/1 kord. Vestlusringide korraldamisega kaasnevad paratamatult kulutusi.

 Kahjuks ei ole mul võimalik osalustasu tasuda aga vajan toetavat vestlusringi.
Meie soov on, et vestlusringile saaks kõik, kes seda vajavad. Kui sul ei ole võimalik tasuda osalustasu, siis palun kirjuta meile kiri@enneaegsedlapsed.ee ja leiame lahenduse.

 Kuidas registreeruda vestlusringile?
Vestlusringile on võimalik registreerida läbi kodulehe, kasutades vestlusringi allpool asuvat broneerimiskalendrit. Palun sisesta sinna oma nimi ja e-mail. Edasi tuleb valida „vali toode“ ja vestlusring „üksikvanemate jõud ja tugi“ ning vajuta siis kinnita. Kalender suunab sind edasi e-poodi tasuma.

Kuhu pöörduda lisaküsimuste korral?
Kui sul on veel küsimusi seoses vestlusringiga, siis kirjuta meile kiri@enneaegsedlapsed.ee

Vestlusringi viib läbi kogemustega nõustaja Natalja Tšerepanova. Natalja jäi oma 4 kuuse pojaga üksi õrnal sünnitusjärgsel perioodil. Oli vaja läbi elada keerulisi emotsioone seoses suhte purunemisega, samal ajal hoolitsedes pisikese ime eest, keda Natalja oli väga oodanud. Kuigi kogu tugivõrgustik oli Nataljast eemal, siis pidi säilitama usku, et tehtud valikud on õiged ja üks hetk läheb lihtsamaks. Nüüdseks on Natalja poeg 4 aastane. Natalja vaatab läbielatud perioodile otsa suure austusega- see aeg õpetas teda sügavuti ennast tundma ja tegi lapsega väga lähedaseks. Nende aastate jooksul tegi Natalja oma elus mitu kannapööret ja julgeb nüüd öelda, et üksikvanema periood oli raske, aga ülimalt vajalik tema elus.

https://enneaegsedlapsed.ee/
Jaanuar 2021
E T K N R L P
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Change this in Theme Options
Change this in Theme Options