Koolitus-toetusgrupp beebimassööriga

Tule enneaegsete laste vanemate toetusgruppi 16.10.2018 kell 18.00-19.30, mille külaliskoolitajaks on beebimassöör Marje Rohtla. Toetusgrupp toimub Tallinnas Mumm perekeskuses (Tulika 19). Toetusgrupp on suunatud kõikidele laste vanematele, olenemata lapse vanusest. Oled väga oodatud üksi, koos kaaslasega, lapsega või muu pereliikmega. Toetusgruppi tuleb eelnevalt registreerida, saates e-mail kiri@enneaegsedlapsed.ee.

Marje Rohtla tutvustab koolitust-toetusgruppi nii: Mina olen Marje Rohtla. Olen kutseline massöör. Spetsialiseerusin beebide massööriks 2016. Töötan perekeskuses Mumm. Eesti keeles tähendab sõna „massaaž“ silitamist, mudimist, paitamist. Püüan vastata küsimustele miks, millal ja kuidas. Massaaži kõige olulisem osa on kontakti loomine beebiga. Beebid näitavad välja naudingut puudutusest. See on uus positiivne kogemus tema elus, kohanemine meie maailmaga. Imiku massaaž on väga individuaalne, tema võimalusi ja vajadusi arvestav.

Räägin:

  • millal ja kuidas alustada imiku massaaži;
  • missugused on võtted, mida võib ema kasutada;
  • millal võiks massööri juurde tulla ja millega saab massöör aidata.

Massaaži kasutegurid võivad olla:

  • parem ainevahetus, toitainete- ja hapnikurikas veri liigub takistusteta kudedes, mis toetab nii arengut kui beebi heaolutunnet;
  • lihastoonuse normaliseerumine;
  • aitab jälgida beebi arengut ja toetada õigete liikumismustrite kujunemist

Esimene 45 min toetusgrupist on koolituse stiilis ja teine 45 min vanemate juturing.

Toetusgrupi SOODUSHIND kuni 11.10.2018 7€ pere kohta (alates 12.10 10€). Kohapeal olemas kerge snäkk ja joogipoolist. Kui sul ei ole võimalik tasuda osalustasu, siis palun kirjuta meile kiri@enneaegsedlapsed.ee ja leiame lahenduse.

Toetusgrupi eesmärk on olla sarnases situatsioonis lapsevanematele toeks. Me usume, et kogemus ühendab inimesi ja loob kiire teineteisemõistmise. Rääkimine sarnase kogemuse läbinud inimesega võib anda lootust ja usku, et me ei ole üksinda. Toetusgrupp annab võimaluse soovi korral jagada oma lugu või hoopis kuulata teiste kogemusi. Meie lood on kõik väga erinevad ja isemoodi aga neis kõigis on alati ka mingi ühisosa. Selleks, et tekiks vastastikune usaldus ja turvatunne, siis jagatud kogemuslood jäävad ainult vestlusringis osalevate vanematele vahele.

Change this in Theme Options
Change this in Theme Options